Kontakt
Przedszkole w Rozprzy

Aktualności

 
  

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym jak żyć, co robić i kim być nauczyłem sie w przedszkolu. (…)

Robert Fulghum

 

 
Konkurs bajkowy

Bajki odgrywają ważną rolę w życiu każdego dziecka w wieku przedszkolnym,            a bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się barwny i radosny.  

      W ramach współpracy naszego Przedszkola ze Szkołą Podstawowa w Rozprzy, odbył się Konkurs Wiedzy Bajkowej.  W konkursie brały udział czteroosobowe drużyny z każdej placówki.  Na wstępie wszystkich przywitała nasza pani dyrektor Zyta Ciesielska.  Podczas konkursu uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą bajek oraz zręcznością, wyobraźnią, kreatywnością.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i drobny upominek w postaci książki. 

"Czy o wiośnie wystarczy mówić?"

         

         Na to pytanie próbowali odpowiedzieć reprezentanci naszego przedszkola podczas Gminnego Konkursu Recytatorski - Wokalnao - Plastycznego oraganizowanego przez Przedszkole w Niechcicach.  Reprezentanci poszczególnych placówek startowali w trzech kategoriach: wiosennej piosenki, wiosennego wiersza oraz pracy plastycznej.

         Dzieci biorące udział w konkursie otrzymali pamiątkowy dyplom i upominek.  Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji artystycznych.