Aktualności

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym jak żyć, co robić i kim być nauczyłem sie w przedszkolu. (…)

Robert Fulghum

Konkurs bajkowy

Bajki odgrywają ważną rolę w życiu każdego dziecka w wieku przedszkolnym,            a bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się barwny i radosny.

W ramach współpracy naszego Przedszkola ze Szkołą Podstawowa w Rozprzy, odbył się Konkurs Wiedzy Bajkowej.  W konkursie brały udział czteroosobowe drużyny z każdej placówki.  Na wstępie wszystkich przywitała nasza pani dyrektor Zyta Ciesielska.  Podczas konkursu uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą bajek oraz zręcznością, wyobraźnią, kreatywnością.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i drobny upominek w postaci książki.

"Czy o wiośnie wystarczy mówić?"

Na to pytanie próbowali odpowiedzieć reprezentanci naszego przedszkola podczas Gminnego Konkursu Recytatorski - Wokalnao - Plastycznego oraganizowanego przez Przedszkole w Niechcicach.  Reprezentanci poszczególnych placówek startowali w trzech kategoriach: wiosennej piosenki, wiosennego wiersza oraz pracy plastycznej.

Dzieci biorące udział w konkursie otrzymali pamiątkowy dyplom i upominek.  Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji artystycznych.

Informacja

W związku z pojawieniem się przypadków pedikulozy (wszawicy) w przedszkolu, została opracowana „Procedura postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy” - dostępna na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń   w holu Przedszkola, która obowiązuje od dnia 27 lutego 2024r. Zarządzenie Dyrektora Przedszkola nr 3/2024.

W związku z powyższym w dniu 01 marca 2024r. zostanie przeprowadzona kontrola czystości głów.