Pasowanie na przedszkolaka.

"Już za chwilę na tej sali, będzie wielkie wydarzenie.

Każdy maluch dziś tu stanie i otrzyma pasowanie..."

Dnia 12.02.2021 roku w Przedszkolu w Rozprzy odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały program artystyczny. Przedszkolaki śpiewały przygotowane piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Po występach, Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”, dokonała uroczystego pasowania. Była to dla każdego dziecka niezapomniana chwila, a na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz słodki upominek. Następnie dzieci wzięły udział w uroczystym ślubowaniu. Pasowani na przedszkolaka obiecali nie płakać, szanować zabawki, grzecznie się bawić, wszystko zjadać z talerzyka, a przede wszystkim mieć roześmiane buzie i wesoło spędzać każdy dzień w przedszkolu. Zapraszamy do obejrzenia  filmów i zdjęć z tego ważnego dnia w zakładce Galeria.

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!