Zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci w grupie ,,Zajączki\" - \"Ozdoba wielkanocna\"

Tradycyjnie, jak co roku przed świętami wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci na "wielkanocna ozdobę".
W dn. 15.04.2014 r. w grupie ,,Zajączków” (4-latków) odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. W czasie zajęć dzieci wspólnie z rodzicami wykonały wspaniałe ozdoby wielkanocne, które zaprezentowane zostaną w kąciku wielkanocnym.
Przygotowaliśmy materiały i przybory plastyczne, z których można zrobić dekorację na święta wielkanocne. Pomysłom rodziców i ich pociech nie było końca."Produkcja " kolorowych pisanek, zajączków, kurczaków ruszyła pełną parą. Dekoracji przybywało z minuty na minutę.
Dzieci wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi wspólnie uczestniczyły w zabawach i warsztatach plastycznych, podczas których wykonały piękne ozdoby wielkanocne.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę!