Wyjazd do Woli Krzysztoporskiej na przedstawienie ,,MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY''

Chociaż uroczystość mikołajkowa już się w naszym przedszkolu odbyła, to nie koniec niespodzianek przygotowanych z tej okazji dla naszych dzieci. 9 grudnia nauczyciele oraz rodzice postanowili zorganizować przedszkolakom  z grupy ,,Jagódki", ,,Zajączki" i ,,Krasnoludki" wyjazd na przedstawienie teatralne pt.: „Mikołaj spełnia sny”. Była to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękny, humorystyczny, a zarazem wzruszający spektakl o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. Nad wszystkim czuwała groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić? Superman Rudolf wyruszył czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka...
Najbardziej przedszkolakom podobał się renifer – supermen. Dzieci z grupy ,,Jagódki'' i ,,Zajączki" pierwszy raz były w teatrze. Wielkie wrażenie wywarła na nich scena, dekoracja, gra świateł. Z otwartymi buziami przyglądały się postaciom i zastanawiały się czy są prawdziwe. Przedszkolaki brały również udział w konkursach organizowanych przez aktorów. Na koniec przedstawienia wszystkie dzieci otrzymały od Mikołaja prezent – zaczarowany długopis. Szczęśliwe i pełne wrażen wracały do przedszkola. Już z niecierpliwością czekają na następny taki wyjazd.