SPOTKANIE Z LISTONOSZEM

Listonosz to bardzo odpowiedzialny zawód. Wiedzą już o tym nasze przedszkolaki. W dniu 23.10.2013r. do naszego przedszkola zaprosiliśmy panią Agnieszkę Skrobek, która jest listonoszem Poczty Polskiej w naszej Gminie. Naszego gościa bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Zyta Ciesielska. Dzieci z grupy „Słoneczka” przygotowały dla  pani listonosz niespodziankę! Było to urocze przedstawienie pt. „ Jestem listonoszem”. Pani Agnieszka bardzo ciekawie opowiedziała naszym wychowankom o swojej pracy. Na koniec na ręce pani dyrektor wręczyła koperty dla wszystkich przedszkolaków, aby w tym roku nikt nie zapomniał o liście do Św. Mikołaja.
W podziękowaniu za bardzo interesujące spotkanie oraz przybliżenie dzieciom pracy listonosza pani dyrektor Zyta Ciesielska wręczyła pani listonosz pamiątkowe podziękowanie a nasi podopieczni zaśpiewali piosenkę.
Bardzo serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Skrobek za tak miłe i ciekawe spotkanie!
Bardzo dziękujemy i już zapraszamy za rok.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM LISTONOSZOM ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ SŁONECZNY, LUDZIE ŻYCZLIWI, TORBY LEKKIE A WSZYSTKIE LISTY, TELEGRAMY, PACZKI ŁATWE DO DOSTARCZENIA I PRAWIDŁOWO ZAADRESOWANE.

PRZEDSZKOLAKI, DYREKTOR I PERSONEL  PRZEDSZKOLA W ROZPRZY