Bal Karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję uczestniczyć w Balu Karnawałowym, który odbył się 5 lutego 2021roku. Już od rana do przedszkolnych sali zawitały piękne wróżki, księżniczki, biedronki i  wesołe Myszki Mini. Nie zabrakło rycerzy , strażaków, policjantów oraz wielu innych kolorowych postaci z bajek. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje karnawałowe stroje. W udekorowanych na tę uroczystość salach dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach . Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały zagadek o różnych postaciach z bajek. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój ,wesoła i  skoczna muzyka– wszystko to sprawiło, że ten długo wyczekiwany przez dzieci dzień był dla nich naprawdę niezwykłym przeżyciem.  Wszystkie przedszkolaki miały wykonane pamiątkowe zdjęcie oraz zostały nagrodzone słodkim upominkiem.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!