Przedszkole w Rozprzy
Strona głowna  /  Delfinki
Delfinki

Witamy w nowym tygodniu 12.04-. 16.04
Tematem przewodnim będą bajki i bajeczki, baśnie, legendy.

1. Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu podczas czytania nowych, nieznanych dzieciom baśni i bajek.

2. Wypełnijcie karty pracy nr 3-5.

3. Chętni mogą wykonać dowolną pracę plastyczną związaną z przeczytaną nową bajką.
Może to być kolorowanka, rysunek, może kukiełka, wszystko zależy od waszch chęci i inwencji twórczej ;)

Zdjęcia wykonanych prac mogą Państwo wysłać na nasz delfinkowy e-mail.
Wszystkie zdjęcia, chciałybyśmy zamieścić w przedszkolnej galerii, prosimy jednak o napisanie w treści wiadomości czy wyrażają Państwo zgodę.

Do zobaczenia wkrótce

Poniżej zamieszczamy do Waszej dyspozycji część naszych przedszkolnych zabaw i piosenek, które towarzyszą nam bardzo często.
Dzieci doskonale je znają.
Prosimy nie traktować poniższych zabaw jako zadań do wykonania, są to jedynie propozycje do wspólnego spędzenia czasu.
Życzymy udanej wspólnej zabawy.

Kliknij nutkę

Naklejka dekoracyjna śmieszna nutka - TenStickers

W najbliższym czasie nasza grupa będzie brała udział w konkursie "bajkowym"
- W związku z tym, że nadal pozostajemy w domach, konkurs odbędzie się po powrocie do przedszkola.

Piosenka - Powitanie Wiosny - kliknij

Email grupowy: delfinkizrozprzy@gmail.com