Przedszkole w Rozprzy
Strona głowna  /  Gwiazdeczki
Gwiazdeczki

Informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego 2020/2021

1. Rok szkolny rozpoczynamy 1 września (wtorek).

2. Rodzice nie wchodzą na salę, przekazują dziecko osobie pełniącej dyżur przy szatni lub dzwonią domofonem do sali.

3. Karty pracy ,, Planeta dzieci  ” wyd. WSIP - koszt 135 zł.

4. Wyprawka plastyczna na cały rok szkolny w wysokości 50 zł + 20 zł (w związku z sytuacją epidemiologiczną, zamiast przynoszenia 2 ryz papieru, zbierana jest składka na papier, który zostanie zakupiony do grupy).

4. W grupie  ,, Gwiazdeczki ‘’ będą odbywały się  dodatkowe zajęcia  ( język angielski, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne), o terminach i godzinach zostaną Państwo poinformowani na początku roku szkolnego.

5. Nie przynosimy wyprawki sanitarnej, kupuje przedszkole ( w związku z sytuacją epidemiologiczną zostanie doliczone 15 zł do komitetu rodzicielskiego przy opłacie za przedszkole).

6. W piątki o godz. 14-15 odbywają się zajęcia z języka francuskiego (nieodpłatne) dla grupy GWIAZDECZKI

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-24