,,ROŚNIJ ZDROWO NA SPORTOWO" - zajęcia edukacyjno - rozrywkowe

Firma ASTER zorganizowała naszym przedszkolakom spotkanie edukacyjno – rozrywkowe o tematyce „Rośnij zdrowo na sportowo”. W celu zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej i ruchowej wykorzystali wysokiej klasy sprzęt grający oraz różnego rodzaju akcesoria i nagrody pomocne w zabawach. Spotkanie „Rośnij zdrowo na sportowo” ma na celu propagowanie sportu, rozwijanie sprawności ruchowej, kształtowanie prawidłowej postawy ciała oraz rozwijanie pasji, zainteresowań i talentów. Program spotkania jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ROKU SZKOŁY W RUCHU w ramach akcji „Ćwiczyć każdy może”. Animator w stroju klauna prowadzi ćwiczenia na wesoło przy muzyce. Różne konkursy sprawnościowe oraz emocjonująca rywalizacja sprawia, że dzieci ćwicząc, bardzo wesoło się bawią.