POWITANIE WIOSNY

Z okazji rozpoczęcia nowej pory roku 21.03.2014r.w Przedszkolu w Rozprzy odbyło się uroczyste powitanie wiosny zorganizowane przez dzieci z grupy „Słoneczka”. Uroczystość miała formę inscenizacji teatralnej pt. „A wiosna przyszła pieszo..” .
Wszystkie dzieci serdecznie powitała Dyrektor Przedszkola pani Zyta Ciesielska.
 Wśród „gości” pojawiających się na scenie można było zobaczyć dzieci wcielające się m. in. w rolę: bałwanka, Pani Zimy, kukułki, bociana, żabki, jeża, ogrodnika, przebiśniegu, pierwiosnka, promyka słońca, krokusa i motylka oraz Pani Wiosny. Kolorowe stroje jakie zaprezentowały wszystkie dzieci spowodowały, że sala przedszkolna przeobraziła się tego dnia w prawdziwą wiosenną łąkę. Na wiosennej łące tego dnia nie zabrakło również rodziców, którzy z dużym zaangażowaniem brali udział w różnych sportowych grach i zabawach przy dźwiękach wiosennej muzyki. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w wiosennym przedszkolnym wydarzeniu.