Przedszkole w Rozprzy promuje rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu.

Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji " ROK SZKOŁY W RUCHU".  Rok szkolny 2013/2014 ogłosił Minister Edukacji Narodowej Rokiem Szkoły w Ruchu, który do współpracy zaprosił instytucje rządowe, środowiska sportowe, naukowe i organizacje pozarządowe. Wszystkie działania „Roku Szkoły w Ruchu" promują aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. My także rozpowszechniamy i wdrażamy w życie przedszkolne ową akcję. Przekazujemy i zaszczepiamy wsród społeczności przedszkolnej potrzebę ruchu i zdrowego odżywiania. Żadne inne zajęcia nie zbliżają członków rodziny do siebie tak bardzo, jak wspólna rekreacja! A więc my jako przedszkole zachęcamy wszystkich do różnorodnych form aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, poprzez opracowanie tablicy "Szkoły w Ruchu" z dołączonymi artykułami dla rodziców, organizowanie zajęć dydaktycznych i ruchowych, wyjazdów na basen. Wprowadzamy takżę innowację pedagogiczną na temat "  Żyj zdrowo - ćwicz i odżywiaj się prawidłowo" zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty.

Brak zdjęć w tej galerii