PAMIĘTAMY O INNYCH - AKCJA ,,MARZYCIELSKA POCZTA''

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Od samego początku do końca jest prowadzona wyłącznie przez wolontariuszy. Nad akcją czuwa kilka osób, ale dzieciom pomaga tysiące osób i to oni są najważniejsi.
Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie MarzycielskaPoczta.pl prezentowane są profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.
Dzieci z najmłodszej grupy ,,Jagódki" wspólnie z rodzicami i wychowawcami wzięły aktywny udział w tej szlachetnej Akcji. Przygotowały dzieciom bajkowe obrazki, życzenia i wysłały listy do 7 podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Udział w tej akcji sprawia radość nie tylko dzieciom, które je otrzymują ale też tym, które je piszą. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji. Czasami potrzeba tak niewiele aby sprawić komuś przyjemność i wywołać uśmiech na twarzy. Dziękujemy rodzicom za tak duże zaangazowanie w ten szczególny cel.