Rozstrzygnięcie Konkursu Sleeveface - Edycja Gminna

Nasze przedszkole podejmuje wiele zadań promujących modę na czytanie. W maju został ogłoszony Gminny Konkurs Fotograficzny Sleeveface we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Rozprzy. Adresatami konkursu byli wychowankowie przedszkoli i oddziałów zerowych szkół podstawowych w Gminie Rozprza. Konkurs polegał na wykonaniu fotografii z książką. Należało wybrać okładkę książki i tak skomponować z postacią dziecka, żeby powstała postać ubrana w książkę.

Jury, w składzie Izabella Kwaśniak – dyrektor biblioteki, Robert Kabziński – fotograf wyłoniło zwycięzców:

I Miejsce - Marika Gajda z Przedszkola w Niechcicach

II Miejsce  - Alicja Kułak z Przedszkola w Rozprzy

III Miejsce - Julia Tworkowska z Przedszkola w Niechcicach

Nagroda Specjalna ufundowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy – Nadia Bełdowska SP w Straszowie

Wyróżnienie - Wojciech Owczarek z Przedszkola w Rozprzy

Wszystkie prace zasługiwały na pochwałę i bardzo się podobały, dlatego każdy uczestnik konkursu otrzymuje upominek.
Nadesłane zdjęci są umieszczone w galerii zdjęć przedszkolnych pod nazwą Sleeveface-edycja gminna.
Ponadto w budynku Biblioteki zostaną umieszczone kolaże fotograficzne.

Laureatom serdecznie dziękujemy za udział i niezwykle kreatywne podejście do konkursu.

Dziękujemy również rodzicom i wychowawcom za przygotowanie dzieci do konkursu.

„ Nie lekceważcie fantazji, bez fantazji nie może powstać nic wielkiego ” - Ambroży Kleks.