Piknik 2021

Dzień 14 czerwca 2021roku był dla naszych przedszkolaków wyjątkowy i pełen niezapomnianych wrażeń. W naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się bowiem Piknik pełen atrakcji dla dzieci. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich przedszkolaków i wesołych zabaw przy muzyce.  Wszystkie grupy wspaniale bawiły się przy dziecięcych przebojach, miały też okazję nauczyć się kilku tanecznych układów. Na przedszkolaków czekało już wiele innych atrakcji takich jak dmuchana zjeżdzalnia, malowanie twarzy, puszczanie ogromnych mydlanych baniek czy pokonywanie tuneli  i zabawa chustą animacyjną. Wspaniała zabawa była również na specjalnie przygotowanym dmuchanym boisku do piłki nożnej.  Do dzieci przybył także gość specjalny z bajki, z którym można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wszystko to przy dźwiękach wesołej muzyki,przy zdrowym owocowym poczęstunku i  pod czujnym okiem opiekunów wspaniale zintegrowało naszą przedszkolną społeczność.