Drodzy Rodzice!

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie.

Nasze Przedszkole objęło pomocą Pana Stanisława. Zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność, artykuły higieniczno–sanitarne, odzież, obuwie, ale również udało się pozyskać od dwóch darczyńców       2 tony węgla, zakupić sprzęt gospodarstwa domowego- robot kuchenny.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, dzieciom, pracownikom przedszkola, całej społeczności przedszkolnej oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dla obdarowanej przez nas rodziny nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.