Święty Mikołaj to najbardziej wyczekiwany przez dzieci gość. W poniedziałek 7 grudnia pojawił się również  w naszym przedszkolu.  Tym razem  inaczej niż zazwyczaj, bowiem przesłał naszym przedszkolakom wiadomość wideo.  Każda z grup z wielkim zaciekawieniem obejrzała  film jak pracowite elfy przygotowywały dla nich wymarzone prezenty i z wielką radością odkryła swoje zdjęcie w mikołajowej  księdze grzecznych dzieci.   Pod choinką w każdej grupie pojawiło się mnóstwo prezentów, a każdy przedszkolak  otrzymał świąteczną paczkę pełną smakołyków.  Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.  Święty Mikołaju bardzo dziękujemy  i do zobaczenia za rok!